1. Назва, мета та девіз Конкурсу, територія та строки її проведення.

1.1. Починаючи з 2 квітня по 26 травня 2010 року включно проходить дитячий Конкурс талантів "Білі аркуші" (далі - Конкурс). Конкурс проводиться по всій території України.

1.2. Мета конкурсу: виявити та розвинути у дітей різноманітні здібності і таланти, звернути увагу громадськості на проблему гармонійного розвитку дитини у контексті Міжнародного дня захисту дітей.

1.3. Девіз конкурсу - "Тобі все вдасться!".


2. Організатор та виконавець Конкурсу.

2.1. Організатором Конкурсу (далі - Організатор) – є ТОВ "Світ Дрім Україна". Місцезнаходження Організатора: м. Вінниця, вул. Фрунзе 4, тел.: 555-200, 555-201. Код ЄДРПОУ 35559009. Для листів: 21009 м. Вінниця, а/с 821.

2.2. Конкурс проводиться Організатором від імені жіночої соціальної мережі Mamaclub.ua (далі – Сайт).

2.3. Конкурс проводиться відповідно до даних правил (далі – Правила).

2.4. До Конкурсу можуть залучатись інші комерційні чи некомерційні організації, про що Організатор може не повідомляти інші треті сторони.


3. Умови проведення та участь у Конкурсі.

3.1. Учасниками Конкурсу (далі - Учасники) можуть бути діти - громадяни України до 10 років включно разом з матір’ю чи батьком. Не вважається учасником Конкурсу дитина окремо від матері чи батька, або мати чи батько окремо від дитини. У разі, якщо батьки дитини мають більше однієї дитини віком до 10 років, то вони можуть зареєструвати до участі у конкурсі усіх своїх дітей.

3.2. У випадку, якщо батьки дитини позбавлені батьківського піклування відповідно до рішення Суду, то у Конкурсі приймають участь особи, що їх заміняють.

3.3. Дітей, які виховуються у дитячих будинках, може зареєструвати до участі у конкурсі директор такого закладу.

3.4. Учасники Конкурсу мають виконати умови та правила цього Конкурсу. Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ній участь діти працівників Організатора Конкурсу і будь-яких інших юридичних осіб, які беруть участь в підготовці та проведенні Конкурсу. Участь в Конкурсу обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

3.5. Конкурс проводиться у двох вікових категоріях та таких номінаціях:

Для дітей до 6 років:
- я зростаю (фото і малюнки).

Для дітей від 7 до 10 років:
- образотворче мистецтво (малюнки, фото, скульптура тощо);
- література (вірші, твори, казки тощо);
- наука (досягнення у навчанні);
- музика і танці (записи пісень, фото виступів тощо);
- спорт (досягнення у спорті, здоровий спосіб життя);
- незвичайні здібності.

3.6. Конкурсні роботи приймаються в період з 2 квітня по 24 травня.

3.7. Аби стати Учасником Конкурсу, матері дитини необхідно:
- зареєструватись на Сайті, вказати достовірні дані під час реєстрації, які необхідні для участі у Конкурсі;
- в період прийому конкурсних робіт завантажити на Сайт роботи дитини (фотографії, відео, тексти, нагороди та відзнаки з описом таланту тощо), що відповідають одній із номінацій.

3.8. Кожен учасник може завантажити 1 (одну) конкурсну роботу;

3.9. Кожен учасник може брати участь в одній з різних номінацій Конкурсу;

3.10. У випадку, якщо Учасник Конкурсу вказав недостовірні дані під час реєстрації у Конкурсі, Організатор залишає за собою право вилучити такого Учасника з Конкурсу та не брати до розгляду роботи такого Учасника.

3.11. Учасниками Конкурсу не можуть бути близькі чи далекі родичі дитини.


4. Переможці Конкурсу

4.1. Призерів та переможців конкурсу визначає на свій розсуд спеціальне журі, сформоване Організатором на свій розсуд.

4.2. У Конкурсі визначається наступна кількість призерів та переможців:
Категорія дітей до 6 років:
- 25 переможців;
Категорія дітей від 7 до 10 років:
- 10 призерів;
- 40 переможців (20 хлопчиків і 20 дівчаток );

4.3. Призери отримають головні Заохочення, переможці отримають Заохочення відповідно до вікової категорії.

4.4. Організатор сповіщає Учасників конкурсу про їх перемогу за допомогою контактів, указаних Учасниками під час реєстрації у конкурсі.

4.5. Усі Заохочення за участь в Конкурсі надаються дитині разом з батьком чи матір’ю, або осіб, що їх заміняють. Організатор передає Заохочення дитині лише в присутності одного з батьків дитини, або осіб, що їх заміняють. Такими особами можуть бути близькі родичі дитини.


5. Заохочення Конкурсу

5.1. Конкурс передбачає такі Заохочення:
- 25 наборів для творчості у якості Заохочення для вікової категорії до 6 років;
- 10 ігрових приставок Nintendo Wii у якості головного Заохочення для вікової категорії 7-10 років;
- 20 наборів конструктора LEGO (для хлопчиків) та 20 танцювальних ковриків "Зірка танцю"(для дівчаток) у якості Заохочення для вікової категорії 7-10 років;

5.2. Заохочення видаються Учасникам конкурсу, які названі переможцями.

5.3. Переможців називає спеціальне журі.

5.4. Інформація про переможців публікується на Сайті.

5.5. Визначення переможців серед учасників не залежить від часу, коли останні зареєструвались до участі у Конкурсі.


6. Порядок умови та строки видачі Заохочень.

6.1. Організатор визначає наступний порядок видачі Заохочень Учасникам Конкурсу:
- Заохочення для дітей у категорії до 6 років Організатор надсилає поштою на протязі місяця після завершення Конкурсу;
- головні та звичайні Заохочення для категорії 7-10 років вручається переможцям під час урочистого нагородження у м. Києві

6.2. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом (в т.ч. іншим Заохоченням) не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Заохочень іншій особі не допускається.

6.3. Організатор передає лише діючі, справні та комплектні заохочення переможцям. Організатор перевіряє справність та комплектність кожного заохочення, перед тим як передати його переможцю.

6.4. Скарги щодо несправності, недостачі у комплектації Заохочень від переможців приймаються Організатором в момент його передачі , в подальшому скарги подаються до сервісного центру Виробника . Учасник Конкурсу погоджується з тим, що він отримує справне, діюче та комплектне Заохочення від Організатора.

6.5. Передача Заохочення означає купівля його Учасником у Організатора з 1 грн.

6.6. Організатор Конкурсу залишає за собою право змінити загальну кількість Заохочень Конкурсу та замінити Заохочення вказані у п.5 іншими, але не пізніше 27 травня 2010 року.

6.7. У випадку, якщо Організатор вирішив замінити заохочення іншими, він вказує про це на Сайті не пізніше 27 травня 2010 року.

6.8. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Конкурсу, які отримали право на Заохочення, тільки на умовах цих Правил.

6.9. У випадку відмови Учасника Конкурсу від отримання Заохочення вважається, що Учасник Конкурсу відмовляється від його отримання. У такому випадку, Учасник Конкурсу не має права вимагати від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації Заохочення.

6.10. Відмовою від отримання заохочення також вважається неявка Учасника на урочисте нагородження у м. Київ. Запізнення на урочисте нагородження не вважається відмовою.

6.11. Заохочення, від якого відмовився Учасник, Організатор використовує на власний розсуд.


7. Урочисте нагородження переможців у м. Київ, участь в акції «Білі аркуші».


7.1. Урочисте нагородження відбувається у м. Київ у Палаці Культури «Росток», що знаходиться за адресою: вул. Гарматна 26/2.

7.2. Час урочистого нагородження – 14:00. Час нагородження може бути змінено Організатором, про що він повідомляє додатково на Сайті, але не пізніше 26 травня.

7.3. У церемонії урочистого нагородження приймають участь лише учасники, названі переможцями та їх батьки, чи особи, що їх замінюють.

7.4. Організатор Конкурсу забезпечує проїзд переможців конкурсу від Центрального залізничного вокзалу м. Києва до ПК «Росток» на орендованому Організатором автобусі.

7.5. Автобус від’їжджає від Центрального залізничного вокзалу о 12:30.

7.6. Автобус прямує до однієї з людних площ Києва, на якій Учасники разом з організаторами проводять акцію «Білі аркуші» (далі – Акція). Суть Акції – роздача білої листівки у формі голуба Учасниками та представниками Організатора перехожим. Акція присвячена Міжнародному дню захисту дитини.

7.7. Акція демонструє, що в Україні багато талановитих і здібних дітей, зокрема ті, які прийняли участь у Конкурсі. Дорослим слід більше приділяти уваги дітям і створювати умови для розвитку дитини, аби кожен нерозвинутий талант дитини (символізує біла листівка) міг розвиватись.

7.8. На Акцію запрошуються представники ЗМІ. Мета Акції – привернути увагу громадськості і ЗМІ до проблеми гармонійного розвитку дитини. Організатор акції від імені Сайту розповсюджує серед ЗМІ інформації про конкурс.

7.9. Акція триває 30-40 хвилин. По закінченню акцію автобус з Учасниками прямує до ПК «Росток», де відбувається нагородження.

7.10. Організатор компенсує вартість поїздки (плацкарти чи купе на залізничному транспорті) дитини-переможця до м. Київ і додому.

7.11. Аби отримати компенсацію, батькам дитини слід зберегти квитки та вислати їх на поштову адресу Організатора: 21009 м. Вінниця, а/с 821.


8. Обмеження.


8.1. Відповідальність Організатора Конкурсу не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах.

8.2. Організатор Конкурсу не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як
стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Конкурсу, інші непідвладні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.

8.3. Організатор Конкурсу не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Заохочень Учасниками Конкурсу після їх одержання, та за неможливість Учасника Конкурсу скористуватись наданим Заохоченням з будь-яких причин. Відповідальність за якість наданих Заохочень несе їх виробник.

8.4. Організатор Конкурсу має право відмовити у видачі Заохочення Учаснику Конкурсу, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав інших умов цих Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації.


9. Надання інформації.


9.1. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відео матеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не буде відшкодоване Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні Цивільного Кодексу України.


10. Інші положення


10.1. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

10.2. Результати Конкурсу є остаточними і не підлягають переглядові.

10.3. Участь в Конкурсі, а також інші дії Учасника, пов'язані з участю в Конкурсі, є підтвердженням того, що Учасник безумовно та повністю погоджується з даними Правилами. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на одержання Заохочення.
Барахолка